Vrstniško partnerstvo

Vse dijake vabimo, da se priključite projektu VRSTNIŠKO PARTNERSTVO na Gimnaziji in srednji šoli Kočevje.

Gre za projekt medsebojnega dela in pomoči med dijaki šole. Najbolj priljubljeni obliki vrstniškega partnerstva sta skupno učenje dveh vrstnikov in različna pomoč sošolcem ali ostalim dijakom šole (učna pomoč, pomoč pri organizaciji dela, pridobivanju zapiskov …).

Za sodelovanje pri vrstniškem partnerstvu se lahko javijo vsi tisti, ki:

• potrebujete pomoč pri učenju. Na šoli vam bomo poiskali dijaka ali dijakinjo, ki bo v čim večji meri uresničila pričakovanja glede oblike pomoči in sodelovanja.
  • bi želeli nuditi pomoč. Tudi v letošnjem letu si želimo pridobiti nekaj dijakov, ki bodo nudili inštrukcije in pomoč pri učenju različnih predmetov.

Za vse oblike dela in sodelovanja vam bomo priznali ure OIV za prosto izbiro, za sodelovanje pri projektu pa boste lahko uveljavljali tudi za točke pri tekmovanju za naj razred.

Za ostale podrobnosti se lahko obrnete na koordinatorici projekta prof. Natašo Tekavec na lokaciji TZO 22 ali prof. Ireno Trope na lokaciji Ljubljanska cesta 12.

Še enkrat –  povabljeni, da se priključite projektu!

Koordinatorici: Nataša Tekavec in Irena Trope