Vsi prispevki

• Vpis v srednjo šolo

Rokovnik za vpis.

• Obvestilo glede pouka

Kot ste že bili obveščeni, v skladu z uredbo Vlade RS od ponedeljka, 16. 3. 2020, do predvidoma 29. 3. 2020 ni pouka. Dijaki ostanete doma in sledite navodilom profesorjev po elektronski pošti. Delo jemljite kar se da resno in odgovorno. Dijaki zaključnih letnikov čas izkoristite za priprave na poklicno in splošno maturo ter zaključni izpit. Dokončajte seminarske in zaključne naloge, konzultacije z mentorji pa v tem času opravljajte po elektronski pošti. Praktično usposabljanje pri delodajalcu je za dijake 1. letnika programov trgovec, mizar in oblikovalec kovin do nadaljnjega prestavljeno za nedoločen čas. Izpitov in uradnih ur za odrasle v času […]

• Pojasnila in napotki v zvezi s KORONAVIRUSOM (SARS-CoV-2)

• Zlato priznanje v znanju nemškega jezika

Dijak Jure Fotivec se je na državnem tekmovanju v znanju nemškega jezika uvrstil med deset najboljših in osvojil zlato priznanje. Iskrene čestitke.

• Ne veš kam?

Dragi učenci in starši! Informativni dan je za nami. Na GSŠ Kočevje smo navdušeni nad vašim množičnim obiskom in se vam prav lepo zahvaljujemo, da ste si vzeli čas in nas obiskali. Upamo, da ste na informativnem dnevu dobili vse potrebne informacije. Če vas ali vaše starše zanima še kaj, vas vabimo, da vprašanja naslovite na mail ravnatelja: tomaz.markovic(at)gssk.si ali šolski Facebook profil, kjer vam bomo z veseljem odgovorili. Želimo vam obilico uspehov, predvsem pa, da se pravilno odločite glede vašega nadaljnjega izobraževanja.